O firmie

unimoden

 

Witamy Państwa na stronie zakładu krawieckiego „Unimoden”. Początki zakładu sięgają roku 1980. Był to mały zakład jednoosobowy, składający się z dwóch maszyn do szycia i nożyczek, a produkcja nakierowana była tylko na targowiska.

Z upływem lat wiedza na temat krawiectwa była poszerzana, a park maszynowy systematycznie powiększany i modernizowany. Mając odpowiedni sprzęt, wiedzę i personel w latach 90-tych ubiegłego wieku produkcję naszą nakierowaliśmy na odzież damską w szerokim pojęciu. Były to bluzki, sukienki, spodnie, garsonki, żakiety, kostiumy, płaszcze i kurtki zimowe. W tych latach popyt był tak duży, że nie nadążaliśmy z produkcją. Wyroby nasze rozprowadzane były do sklepów odzieżowych na terenie całego kraju oraz we własnym punkcie sprzedaży.

W następnych latach sprzedaż zaczęła się kurczyć z powodu importu różnej odzieży w cenach dużo niższych od krajowych i stanęliśmy przed dylematem, jak wiele innych firm krawieckich, co dalej…

Sposobem na „co dalej…” okazała się próba szycia odzieży roboczej, ochronnej i zawodowej. Było to związane z zupełnie inną produkcją, nowymi szablonami i poszukiwaniem nowych klientów. Znaleźliśmy się w nowej, innej rzeczywistości. Obecnie szyjemy bardzo szeroki asortyment odzieży medycznej, dla zakładów przemysłowych, sieci sklepów, cukierni, masarni, piekarni, hoteli itp.

Zależy nam na tym, by produkowana przez nas odzież spełniała Państwa oczekiwania. Z tego też względu wzory naszych ubiorów opracowywane są przez profesjonalne wzorcownie. Szczególny nacisk kładziemy na jakość i estetykę – każdy wyrób jest opisany, ometkowany oraz indywidualnie i estetycznie zapakowany.

Odzież nasza sprzedawana jest po cenach producenta. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania nadruku lub haftu komputerowego (logo firmy).

Do zamawianej odzieży istnieje także możliwość dobrego obuwia roboczego i białego od sprawdzonych firm krajowych oraz koszulek polo i T-shirt w bardzo dobrym gatunku i dowolnej kolorystyce.

Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy solidną i terminową realizację. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen.

Skontaktuj się z nami

logo

UNIMODEN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

85-011 Bydgoszcz, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 31

tel. 52 333 91 37
kom. 519 179 185
e-mail: [email protected]

Otwarte od godziny 6:00 do 14:00
Po godzinie 14.00 proszę kontaktować się poprzez e-mail

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wysłanie wiadomości o treściach handlowych na podany w formularzu adres email.