Biżuteria dla nowoczesnego mężczyzny – jak nosić i z czym łączyć?

Biżuteria to doskonały wybór nie tylko dla kobiet, ale również i mężczyzn. Ostatnimi czasy panowie coraz chętniej sięgają po tego typu dodatki, co skutkuje pojawianiem się kolejnych, niezwykle interesujących kolekcji. Jak jednak nosić i z czym łączyć poszczególne elementy biżuteryjne, aby stworzyć nowoczesny look? Podpowiadamy.

Biżuteria dla mężczyzn – co można wybrać?

Biżuteria męska to szeroki wybór dodatków, wykonanych z różnorodnych materiałów. Ozdoby dostępne są w wielu kształtach, wzorach, stylach i kolorach, co można sprawdzić m.in. tu: https://www.briju.pl/bizuteria/bizuteria-meska. Duża różnorodność elementów biżuteryjnych to doskonała okazja, aby wybrać odpowiednią opcję dla siebie. Jakie jednak dodatki królują wśród panów? Otóż jedną z najczęściej występujących ozdób, które spełniają jednocześnie funkcję praktyczną, jest zegarek. Obecnie to nie tylko narzędzie wskazujące godzinę, ale również modny dodatek do wielu stylizacji.

Dużą popularnością wśród panów cieszą się również łańcuszki męskie (https://www.briju.pl/bizuteria/lancuszki-meskie). Niektórzy mężczyźni noszą je latami, ponieważ stanowią dla nich sentymentalną pamiątkę z dzieciństwa, inni zaś kupują odpowiadające im modele, będące modnym dodatkiem do licznych stylizacji. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także bransoletki męskie (https://www.briju.pl/bizuteria/bransoletki-meskie) i pierścionki. Duża dostępność modeli sprawia, że każdy może wybrać idealną opcję dla siebie.

Męska biżuteria – propozycje noszenia

Z uwagi na to, jak wiele modeli biżuterii męskiej oferuje rynek, łatwo zatracić się w dobieraniu kolejnych elementów. Warto pamiętać jednak o tym, aby wybierane modele pasowały do pozostałych dodatków, były wykonane z jednakowych materiałów oraz prezentowały ten sam styl. Jeżeli zatem planujesz włożyć na siebie łańcuszek i bransoletkę, zadbaj o to, aby były dobrane kolorystycznie. Dzięki temu uzyskasz spójny, harmonijny zestaw, który doskonale podkreśli wybrany przez Ciebie outfit i doda mu charakteru.